
Short-facts:
Event:
Early Summer Sale
bij Verliefd BruidsCouture
Data & Tijden:
Mei t/m Juni 2016
10:00 t/m 17:00uur
Adres/Locatie:
Verliefd BruidsCouture, Biezelingsestraat 24a te Kapelle. Kijk ook bij Contact.
Aanbod:
Hoge korting op Bruidsjurken en stapel korting voor alle accessoires.
betaling:
- Kies je een jurk boven de €900,- dan geldt een aanbetaling van 50%. De andere 50% vragen wij voor we de jurk gaan vermaken.
- Vindt je jouw jurk onder €900,- dan is de betaling direct & volledig & neem je de jurk gelijk mee.
Cadeau:
Je krijgt een gratis hoes t.w.v. € 15,- erbij.
Heel veel korting tijdens de Early Summer Sale.
In de maanden Mei t/m Juni 2016 houden wij vroege zomer uitverkoop. Pak je kans en koop jouw droomjurk met heel veel korting. En er is meer... schrijf je in en ontvang onze kortingscouponnen voor heel veel stapelkorting.
Meer korting? Stapel het op met onze coupons!
Hoe werkt het?
Heel simpel. Download de kortings couponnen en maak een afspraak.
Deze kortingen gelden alleen in de maanden Mei t/m Juni 2016 en alleen voor nieuwe klanten.
Kijk voor verdere voorwaarden onderaan deze pagina.
Klik op de button & maak de speciale Early Summer Sale afspraak online.
Tijdens deze speciale Early Summer Sale zijn de afspraken nog steeds 2 uur, maar er zijn meerdere afspraken tegelijk mogelijk. (max. 3 bruidjes) Het kan dus zomaar zijn dat je samen met andere bruidjes jullie droomjurk gaat zoeken, dat is erg leuk en geeft gelijk een speciale leuke sfeer.
Mocht je dat absoluut niet wensen, dan is dat bespreekbaar, neem dan contact met ons op.
Om voldoende plaats en ruimte te hebben vragen we of je maximaal 2 personen mee wilt nemen.
De kortingen van de couponnen kan nog veel meer worden!
We hebben fantastische bruidsjurken zelfs vanaf €795,-. Als je een afspraak hebt gemaakt, kun je zien welke jurken er beschikbaar zijn en welke kortingen er gelden, door de kaartjes die aan de jurken hangen.

OP=OP
Er zijn vele jurken die we aanbieden bij deze actie. Je ziet gelijk in onze winkel binnen welke prijsklasse en kortingsactie ze vallen.
Voor de early summer sale gelden onder meer de volgende voorwaarden:
- Alleen geldig gedurende de maanden mei t/m juni 2016
- Alleen geldig voor nieuwe klanten.
- Alleen geldig op de afgeprijsde artikelen, voorzien van een kortingslabel.
- 1 coupon per product in te leveren en 1 vel kortingscoupons per klant.
- Kortingsbonnen op accessoires zoals schoenen en lingerie alleen geldig als je een bruidsjurk tijdens de Early Summer Sale koopt. Je kunt bovenop een jurk andere kortingsbonnen stapelen.
- Betalingsvoorwaarden zijn voor onder de €900,- direct en volledig, je krijgt een gratis hoes voor de jurk en neemt de jurk gelijk mee. Boven de 900,- is er een 50% aanbetaling en 50% vooraf aan vermaak en/of levering van de jurk.
- Alle rechten voorbehouden aan Verliefd BruidsCouture.
Help ons & laat anderen ook over deze actie weten, deel het zoveel mogelijk!